Press Release for Banner Engineering

Editors: Copy and paste text for use at your discretion.

Yazi Işleri Müdürü:
Lütfen bildirinin sonundaki nota bakiniz

 

PDF


A. B.

C.

Fotograf Başliklari:
A. Banner Engineering firmasindan yeni EZ-LIGHT TL50 gösterge işigi, kolayca montaj saglamak üzere 1ila 5 ayri rengin istenen herhangi bir sirada bir arada yanabilmesini saglar. Download High Res Image

B-C. Banner Engineering firmasindan EZ-LIGHT TL50 göstergeler, makinelerin üzerine dogrudan monte edilebilir (resim B) ya da aparatlari sayesinde konveyörler üzerine yerleştirilebilir (resim C)..
Download High Res ImageB

Download High Res ImageC

ENDÜSTRIYEL VE MAGAZACILIK UYGULAMALARI IÇIN, ESNEK VE EKONOMIK INDIKATÖR
OLARAK KAPALI GÖVDE KULE IŞIKLAR
Banner Engineering’den yeni EZ-LIGHT TL50,
1 ila-5 çeşit rengi istenen sirada sunuyor

Birden fazla rengin ayni anda yanmasina olanak taniyan, hazir monte edilmiş bir dizi parlak gösterge işigi Banner Engineering tarafindan tanitildi. Birden beşe kadar farkli renklerde sipariş edilebilen yeni EZ-LIGHT TL50 göstergeler, çeşitli endüstriyel ve perakendecilik uygulamalarinda kullanilmak üzere istenen sirayla dizilebiliyor. Istiflenebilir işik kitlerinden daha hizli ve daha kolay monte edilebilen bu işiklar, M12 Avrupa stili konektör ile hazir olarak ya da “ara kablo” baglantisi ile geliyor.

TL50 işiklar, harici gösterge gerektiren makinelerin yani sira perakende satiş noktasi sistemlerinde kullanilmak üzere tasarlanmiştir. Endüstriyel uygulamalari; otomotiv, montaj, ambalajlama, malzeme taşima, ilaç ve yari-iletken ekipmanlarini kapsar. Görüntülenebilecek işlevler arasinda makine açik/kapali, malzeme veya bakim isteme, anlik süreç ya da etkinlik göstergesi sayilabilir.

50 mm çapli LED’ler, çok az enerji tüketimiyle kolayca görülebilir uzun ömürlü durum göstergesi saglar., 10000 saat işik ömrüne sahiptirler.Cihazin gri gövdesi, çevre işiginin hangi işiklarin yandigi konusunda işletmeni şaşirtmasini önler. Üniteler herhangi bir kombinasyonda ya da renk tekrari dahil, beyaz, kirmizi, sari, mavi ve yeşil sirasiyla sipariş edilebilir. Sesli alarma (buzzer ) ek olarak en çok dört renge kadar yanabilen modeller de mevcuttur. Işiklarin baglantisi ayri ya da ayni anda gösterge saglamak üzere yapilabilir. Örnegin, bir işik hem yeşil (“çalişiyor”) hem de mavi (“servis gerekli”) yanabilir.

Banner EZ-LIGHT ailesindeki diger ürünler gibi, standart taban ve çeşitli aparatlar sayesinde TL50’nin montaji kolaydir. Göstergeler, kablo seçimine göre hem PNP hem de NPN devrelerle aydinlatilabilir. Bu iki modlu esneklik, orjinal ekipman üreticilerinin farkli parçalardan stoklarinda daha az sayida bulundurmalarina olanak tanir. Cihazlar IP67 koruma sinifina sahiptir.

Banner Engineering, dünyanin önde gelen görüntü işleme ( vision ) sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik sensör, indikatör işiklar ve makine emniyet sistemlerinin yani sira, hassas ölçme ve denetleme sistemleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama çözümleri destegi de saglamaktadir.

Ürün satiş bilgileri için::
Avrupa Bölge Bürosu
Banner Engineering Belgium BVBA

Peter Mertens dikkatine
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80 Faks : + 32 (0) 2 456 07 89
mail@bannereurope.com www.bannereurope.com

Türkiye:
Dacel Mühendislik Elektrik Elektronik,
San. Ve Tic. Ltd.
Perpa Elektrokent Iş Merkezi
tel: +90 212 210 7646
faks: +90 212 220 5045
www.dacel.com.tr
info@dacel.com.tr


Yazi işleri ya da yayinlama sorulari için:

International Communications & Marketing – ICM
Tel: +1.845.687.4082 Faks +1.845.687.0566 plishman@icmGlobalNews.com

Yazi Işleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayinlayacaksaniz, ekteki (posta ücreti ödenmiş) yanit kartiyla, faks ya da eposta ile saglayacaginiz geri bildirim ve daha sonra da aşagidaki irtibat bilgilerini kullanarak göndereceginiz küpür için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz:
eposta: info@icmGlobalNews.com
posta: International Communications & Marketing – ICM
P. O. Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD