icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basin Bildirisi Banner Engineering

Yazi İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için degerlidir.
Yayinlamayi düşünüyorsaniz lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayinlarsaniz lütfen kupürü ya da yayini bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadir.
Teşekkür ederiz!

A. B.C. .

Fotograf başliklari ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadir.
Yüksek çözünürlüklü dosyayi indirmek için görüntüyü tiklatiniz.
Aşagidaki metni kopyalayip yapiştiriniz.

HİJYENİK TASARIMLI ULTRASONİK SENSÖR,
BASINÇLI YIKAMA KOŞULLARINDA ŞEFFAF YA DA RENKLI KAPLARI ALGILIYOR
Banner Engineering’den IP69K sizdirmazlik sinifinda
25 mm dişsiz silindirik paslanmaz çelik gövdeli yeni U-GAGE M25U

Banner Engineering tarafindan, sağlik ve hijyen gerektiren çalişma koşullarinda sicakliğa ve yüksek basinçla yikama proseslerine karşi dayanikli bir paslanmaz çelik ultrasonik sensör lanse edilmiştir. Yeni U-GAGE M25U, ABD Gida ve Ilaç Idaresi (FDA) tarafindan onaylanmiş materyaller kullanan hijyenik tasarimli ve agir işletme koşullarinda kullanim için IP69K sinifinda olan ilk ultrasonik sensördür. Bu özellikler, şişeleme fabrikalarinda ve diger yiyecek, meşrubat ve ecza uygulamalari gibi zor ortamlarda güvenilir performans saglar.

Sensör, –20°’den 70°C’ye kadar geniş bir sicaklik araliginda çalişir ve temizlik için 100 bar/10MP degerine kadar yüksek basinçli spreylere ve sert kimyasallara dayanabilir. Ultrasonik sinyali üretmek ve almak için, yikama koşullarina dayanmayan geleneksel seramik transdüserler yerine paslanmaz çelik transdüserler kullanir. Kolay temizleme ve dezenfektasyon için, pürüzsüz 316 paslanmaz çelik gövde, kirletici maddelerin yerleşecegi diş, boşluk veya dikişler içermez. ECOLAB sertifikasyonu işlem sürecindedir.

Öncelikle orijinal ekipman üreticileri için şişeleme makinelerinde ve konveyör sistemlerinde kullanilmak üzere tasarlanmiş olan sensör, sterilizasyon ve diger yerinde temizleme prosedürlerinde şeffaf ya da renkli kaplarin varliğini veya yoklugunu algilar. Ayrica, gida proseslerinde, pozisyon izlemede ve aseptik şişeleme için de kullanilabilir.

M25U, bir verici ve alici çifti olarak çalişir. Verici, bir ultrasonik ses enerjisi sinyali gönderir ve alici sinyalleri algilar. Sinyallerin arasindan geçen herhangi bir cisim, şeffaf bile olsa, sesi engeller ve alicinin bir çikiş sinyali vermesine neden olur. 500 mm (normal 4 ms yanit süresinde) veya 250 mm (3 ms yanit süresinde) algilama menzili vardir.

Banner Engineering, dünyanin önde gelen görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algilayicilar, indikatör işiklari ve makine emniyet sistemlerinin yani sira, hassas ölçme ve denetleme sistemleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama destegi saglamaktadir.

Fotograf Başliklari:
Yüksek çözünürlüklü dosyayi indirmek için görüntüyü tiklatiniz.
A. Banner Engineering’den yeni U-GAGE M25U (verici solda; alici sagda), hem hijyenik tasarim hem de agir işletme koşullari için IP69K özellikleri içeren ilk ultrasonik sensördür.
B. Yüksek basinçli yikama, Banner Engineering’in U-GAGE M25U paslanmaz çelik ultrasonik sensörünün güvenilir çalişmasini engellemez.
C. Banner Engineering’in yeni U-GAGE M25U ultrasonik sensörünün dişsiz paslanmaz çelik gövdesi, şişeleme ve diger saglik ve hijyen gerektiren uygulamalarda temizlik için gereken sert kimyasallara dayaniklidir.


Yazi Işleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayinlamayi düşünüyorsaniz, lütfen yukaridaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz. Yayinladiginiz takdirde yayini veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyalari International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz. Teşekkür ederiz!

Ürün satiş sorulari için irtibat bilgileri:
Avrupa Bölge Bürosu

Banner Engineering Belgium BVBA
Peter Mertens dikkatine
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80 Faks : + 32 (0) 2 456 07 89
mailbannereurope.com www.bannereurope.com

Türkiye:
Dacel Mühendislik Elektrik Elektronik,
San. Ve Tic. Ltd.
Perpa Elektrokent Iş Merkezi
tel: +90 212 210 7646
faks: +90 212 220 5045
www.dacel.com.tr
info@dacel.com.tr