icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A. B. C. .

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.


SAYDAM, YARI SAYDAM YA DA YANSITICI CİSİMLERİ ALGILAYAN,
OTOMATİK UYARLANAN ŞEFFAF CİSİM ALGILAYICI SENSÖR
Banner Engineering’den 500 mikrosaniye yanıt süreli
yeni QS30ELVC Serisi

Banner Engineering tarafından, saydam, yarı saydam veya opak (saydam olmayan) cisimleri algılayıp sayan yüksek performanslı bir sensörün tanıtımı yapılmıştır. Yeni QS30ELVC Serisinin optik tasarımı, düzensiz şekil ya da ayna gibi yüzeyler içeren cisimlerde doğru algılama performansı sağlamaktadır. Bu aygıt, 500 mikrosaniyelik yanıt süresi sayesinde, hızlı şişeleme hatları için idealdir. Aygıtın gövdesi ağır koşullarda kullanım için tasarlanmıştır.

Tipik Uygulama Alanları:
Uygulama alanları arasında yiyecek ve içecek maddesi şişeleme ve ambalajlama, farmasötik ve diğer ürünleri içeren saydam plastik torbaların algılanması ve doğrulaması, yarı iletken levha taşıma hatları ve düz panel LCD cam kalite kontrolü sayılabilir.

Algılanacak çeşitli cisimler için performansı optimize etmek üzere her bir sensörde üç adet seçilebilir eşik değeri vardır. Aygıtın kurulumu oldukça kolaydır, sadece sensörün hedefe hizalanması yeterlidir, sensör üzerindeki bir butona basılarak ya da uzaktan ayar için ayrılmış kablo telini kullanarak anahtarlama noktası set edilebilir. Kurulan ayarlar, elektriği kesilse dahi saklanır ve sensörün ya da reflektörün yeri değiştirilmedikçe yeniden ayar yapılması gerekmez. Aygıtın içerdiği otomatik algoritma ile toz, kirlenme ve çevre sıcaklığı değişiklikleri için düzeltmeler yapılır.

Aygıtın kompakt gövdesi, konfigürasyonu ve çalışma sırasında sinyal kuvvetini denetlemeyi kolaylaştırmak amacıyla büyük ve kolayca görülebilir çubuklu bir grafik ekran içerir. Güç, çıkış durumu ve konfigürasyon, parlak LED ışıklarıyla gösterilir. Ünitelerin montajı, entegre montaj delikleri kullanılarak yandan veya 30 mm’lik dişli silindir kullanılarak önden yapılabilir. Her bir sensörle birlikte iki tür reflektör gelir.
Sensörün gövdesi ağır koşullarda kullanım için tasarlanmış olup, IP67 (NEMA 6) koruma sınıfındadır ve NEMA PW12’ye göre 1200 psi basınçla yıkamaya dayanabilir.

QS30ELVC Serisi, hemen hemen her türlü uygulama veya montaj gereksinimine uymak üzere birden fazla tasarım ve çalışma modu içeren Banner WORLD-BEAM® üniversal gövdeli sensör ailesinin bir parçasıdır.

Banner Engineering, dünyanın önde gelen görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algılayıcılar, indikatör ışıkları ve makine emniyet sistemlerinin yanı sıra, hassas ölçme ve denetleme sistemleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.

Fotoğraf Başlıkları:
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
A. Banner Engineering’den saydam, yarı saydam ya da opak cisimleri algılayıp sayan yeni QS30ELV Serisi reflektörlü sensör.
B. Banner Engineering’den yeni QS30ELV Serisi reflektörlü sensörün gelişmiş optik tasarımı, düzensiz şekilli cisimlerin doğru algılanmasını sağlar.
C. Aralarında yarı iletken levhalar ve LCD camlarının da bulunduğu yansıtıcı yüzeyler, Banner Engineering’in yeni QS30ELV Serisi reflektörlü sensörünün %8 eşik ayarı ile doğru şekilde algılanabiliyor.

Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz. Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz.

Ürün satış soruları için irtibat bilgileri:
Avrupa Bölge Bürosu

Banner Engineering Belgium BVBA
Peter Mertens dikkatine
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80 Faks : + 32 (0) 2 456 07 89
mailbannereurope.com www.bannereurope.com

Türkiye:
Dacel Mühendislik Elektrik Elektronik,
San. Ve Tic. Ltd.
Perpa Elektrokent İş Merkezi
tel: +90 212 210 7646
faks: +90 212 220 5045
www.dacel.com.tr
info@dacel.com.tr