icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Tisková zpráva Banner Engineering

Vydavatel: Vítáme vaši odezvu. Použijte prosím tento formulář, pokud plánujete publikování.

V případě zveřejnění odešlete prosím výstřižek nebo kopii vydání.
Viz adresy a poznámku na konci tiskové zprávy. Děkujeme!

A. B.C. .

Popisky a odkaz na fotografie s vysokým rozlišením jsou na konci zprávy.
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.
Zkopírujte a vložte text uvedený níže.
.
Text je na stránkách www.icmGlobalNews.com k dispozici i v dalších jazycích.

KOMPAKTNÍ BEZPEČNOSTNÍ SVĚTELNÝ ZÁVĚS BEZ MRTVÝCH ZÓN
Novinka EZ-SCREEN LP společnosti Banner Engineering kombinuje robustní výkonnost a nízké náklady

Společnost Banner Engineering uvádí na trh kompaktní a levný bezpečnostní světelný závěs typ 4. Novinka úzkoprofilového světelného závěsu EZ-SCREEN LP poskytuje nepřetržitou ochranu po celé délce závěsu, bez mrtvých zón. Dvoudílné provedení závěsu (vysílač a přijímač) s integrovaným ovládáním eliminuje potřebu samostatného ovladače.

Světelný závěs je navržen pro snadnou montáž a spolehlivý provoz na strojích v široké řadě průmyslových odvětví včetně výroby automobilů, elektroniky a polovodičů, manipulace s materiálem a zpracování kovů.

Závěsy jsou dodávány v bezpečnostní žluté barvě. Tam, kde není vyžadována žlutá barva, je možné závěsy dodat pro lepší vzhled v povrchové úpravě kartáčovaného eloxovaného hliníku či poniklované pro polovodičové aplikace, zabezpečené proti elektrostatickým výbojům. Světelné závěsy jsou dodávány s rozlišením 14 mm pro detekci prstů nebo 25 mm pro detekci rukou. Výška ochrany je od 270 do 1810 mm s detekčním dosahem až 7 m a reakční dobou od 8 do 43 ms.

Profil pouzdra o rozměrech 28 x 26 mm je vhodný pro malé stroje s minimálním přesahem. Držáky pro koncovou nebo boční montáž jsou součástí dodávky, s otočnými úchyty pro přesné nastavení. K dispozici je další montážní příslušenství, vhodné na prakticky jakoukoli konfiguraci stroje. Brzo budou uvedeny na trh kaskádní světelné závěsy pro ochranu více stran bez překrytí.

Nastavení bez PC je snadné pomocí přepínačů DIP a sedmidílné LED obrazovky a indikátoru ve formě sloupcového grafu, který zobrazuje diagnostické informace. Souvislé paprsky mohou být potlačeny pro situace, kde část stroje bude blokovat světelný závěs.

EZ-SCREEN LP je certifikována jako typ 4, kategorie 4 PLe a SIL 3. Překračuje také požadavky OSHA/ANSI na spolehlivost ovládání.

Společnost Banner Engineering je jedním z předních světových výrobců optických, fotoelektrických a ultrazvukových senzorů, světlovodných sestav, indikátorových světel, systémů ostrahy strojů, systémů přesného měření a kontroly a výrobků pro bezdrátové sítě. Společnost poskytuje místní podporu aplikacím po celém světě.

Popisky fotografií:
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.

A. Nová bezpečnostní světelná clona EZ-SCREEN LP společnosti Banner Engineering poskytuje úsporné snímání od okraje k okraji bez mrtvých zón.
B. Dostupné povrchové úpravy pro EZ-SCREEN LP jsou (zleva doprava) poniklování pro aplikace bezpečné z hlediska elektrostatických výbojů, kartáčovaný hliník a bezpečnostní žlutá.
C. Kaskádní závěsy (budou již brzo k dispozici) umožní bezpečnostním světelným závěsů EZ-SCREEN LP ochranu více stran.


Poznámka pro vydavatele:
Potvrďte prosím, pokud plánujete vydat tuto zprávu prostřednictvím odpovědního formuláře výše nebo pomocí e-mailu. V případě zveřejnění nám prosím zašlete výstřižek nebo vydání: e-mailem na plishman@icmglobalnews.com nebo papírové výtisky poštou na adresu: International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 USA. Děkujeme!

Pro obchodní dotazy o výrobku kontaktujte:
Evropské regionální zastoupení

Banner Engineering Belgium BVBA
K rukám: Peter Mertens
Tel: + 32 (0) 2 456 07 80 Fax : + 32 (0) 2 456 07 89
mail@bannereurope.com www.bannereurope.com

Česká republika:
Turck s.r.o.
Tel. +42-0-495 518 766
Fax: +42-0-495 518 767
Email: turck-cz@turck.com
www.turck.com