icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A . B. C. D.

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.
Diğer dillerdeki metin www.icmGlobalNews.com sitesindedir.

ENDÜSTRİYEL VE BASINÇLI YIKAMA ORTAMLARI İÇİN
BİRDEN FAZLA DENETLEME KAPASİTELİ KAPALI GÖVDELİ GÖRÜNTÜ İŞLEME SENSÖRÜ
Banner Engineering’den renkli veya gri skalalı (siyah-beyaz) yeni PresencePLUS P4 OMNI

Banner Engineering’den, kapalı gövdesiyle IP68 koruma sınıfında olan görüntü işleme sensörü, zor endüstriyel ve basınçlı yıkama koşullarına meydan okuyor. PresencePLUS P4 OMNI cihazının nikel kaplamalı dayanıklı alüminyum gövdesi, şok ve titreşime karşı toleranslıdır. Renkli ve gri skalalı modeller mevcut olup, her ikisi de geniş kapsamlı denetleme yazılım araçları ve dokuz dilde yazılım desteği içerir. Ünite bağımsız olup, ayrı bir kontrolör gerektirmez.

Yeni Kapalı Gövdeli PresencePLUS P4 Görüntü İşleme Sensörü, aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu birçok uygulamada kullanılabilir:

 • Etiket hizası denetleme
 • Renk doğrulama ve eşleştirme
 • Hata algılama
 • Ambalaj denetleme
 • Montaj doğrulama
 • Dolum seviyesi algılama
 • Yapıştırıcı uygulamalarını denetleme
 • Flakon (şişe) kapağı denetleme
 • Delik denetleme
 • Yön doğrulama
 • Parça veya model tanımlama
 • Hata kontrolü

Sensör, aralarında gıda ve içecek, ilaç, otomotiv, ambalajlama, malzeme taşıma ve baskı endüstrilerinin de bulunduğu çeşitli sektörlerde kullanılmak için tasarlanmıştır. Geniş kapsamlı özellikleri ve rekabetçi fiyatı, rakiplerine göre üstün fiyat/performans oranı sağlar.

İçerdiği, konum, analiz ve geometri araçları sayesinde, sensör birden fazla özelliğin aynı anda denetlenmesine olanak tanıyarak karmaşık uygulamaların üstesinden gelir. Banner Engineering’in tüm PresencePLUS sensörlerinde bulunan sezgisel kullanıcı arayüzü, kurulum ve çalıştırma işlemlerinin kolayca yapılmasını sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince olmak üzere dokuz dil desteklenmektedir.

Modeller, 640 x 480 çözünürlükte veya daha büyük alanları daha fazla detayla denetlemek için 1280 x 1024 çözünürlükte mevcuttur. İşlevsel opsiyonlar arasında 2 boyutlu (2D) ve 1 boyutlu (1D) Barkod Okuma, Optik Karakter Tanıma/Doğrulama (OCR/OCV) ve Bead (Eğrisel çizgi ) Denetimi sayılabilir. Lens Kapakları ve IP68 LED Kızılötesi, Kırmızı, Yeşil, Beyaz veya Mavi Halka Işıkları aksesuar olarak sunulmaktadır.

Banner Engineering, dünyanın önde gelen görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algılayıcılar, indikatör ışıkları, makine emniyet sistemleri, hassas ölçme ve denetleme sistemlerinin yanı sıra kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.


Fotoğraf Başlıkları:
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.

A. Banner Engineering’den yeni Kapalı PresencePLUS P4 OMNI Görüntü Sensörü, birden fazla özelliğin aynı anda denetlenmesine olanak tanır.
B. PresencePLUS P4 OMNI sensörleri, IP68 sınıfındaki gövdesi sayesinde darbeye, titreşime ve basınçlı yıkama koşullarına dayanıklıdır.
C. PresencePLUS P4 OMNI Görüntü İşleme Sensörlerinin Opsiyonel Barkod Okuma kapasitesi, montaj işlemlerinde parça izleme ve doğrulama faaliyetlerini destekler.
D. PresencePLUS P4 OMNI Görüntü İşleme Sensörleri tarafından aynı anda gerçekleştirilen dolum düzeyi ve kapak denetleme işlemleri, ilaç üretiminde daha iyi kalite kontrolü sağlar.


Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz. Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz. Teşekkür ederiz!

Ürün satış soruları için irtibat bilgileri:
Avrupa Bölge Bürosu

Banner Engineering Belgium BVBA
Peter Mertens dikkatine
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80 Faks : + 32 (0) 2 456 07 89
mailbannereurope.com www.bannereurope.com

Türkiye:
Dacel Mühendislik Elektrik Elektronik,
San. Ve Tic. Ltd.
Perpa Elektrokent İş Merkezi
tel: +90 212 210 7646
faks: +90 212 220 5045
www.dacel.com.tr
info@dacel.com.tr