icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A . B. C.

D. E. F. G.

.

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.
Diğer dillerdeki metin www.icmGlobalNews.com sitesindedir.

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ VE BARKOD OKUYUCU
YETENEKLERİNİ GENİŞLETEN YENİ AYRI EKRAN BİRİMLERİ
Banner Engineering’den iVU TG ve iVu BCR bilgisayarsız kurulabilir

Banner Engineering, iVu TG İmaj Sensörü ve iVu BCR Barkod Okuyucunun yeteneklerini genişletmek üzere bu cihazların ayrı ekran birimli versiyonlarını lanse etmiştir. Sensörün erişimi zor bir yere monte edilmesini gerektiren uygulamalar için tasarlanmış olan yeni birimler, kurulum ve denetim amaçlı izlemelerin uzaktan kumanda yerinde yapılmasına olanak tanır.

Örneğin, sensör bir makinenin içinde veya yüksekteki bir konveyörde olabilirken, kumanda birimi, operatörün kolay erişimi için merkezî bir insan-makine arayüzüne yakın yerleştirilebilir. Birden fazla sensörün kumanda ve izleme işlerinde sadece bir adet ekran birimi kullanılarak genel maliyet düşürülebilir.

Yeni sensörlerin uygulama alanları arasında, otomotiv, ambalaj, malzeme taşıma, ilaç, plastik, elektronik (PCB ve montaj), cihazlar ve metal işleme sektörleri sayılabilir.

iVu TG imaj sensörü, parçaları ; tip, boyut, yön, şekil ve yer açısından denetler. Bu görüntü sensörü, denetlenmekte olan parça üzerindeki bir detayı bir referansla karşılaştıran bir eşleştirme sensörü, belirli bir özelliğin var olup olmadığını algılamak için bir alan sensörü ve hareket için ayarlanan bir alan sensörü içerir.

iVu BCR, DataMatrix (ECC200) ve tüm olağan lineer kodları okumanın yanı sıra, aynı görüntü içindeki farklı türdeki birden fazla kodu okuma kapasitesine sahiptir.

Sezgisel kullanıcı arayüzü ve LCD dokunmatik ekran sayesinde, sensörler görüntü işleme uzmanlığı veya harici bilgisayar gerektirmeden kolayca yapılandırılabilir. USB 2.0 uyumlu ana ünite, güncelleme ve sınama işlemlerinin kolayca yapılmasına olanak tanır. Cihazın gövdesi, ağır koşullarda kullanım için IP67 sınıfındadır. Tüm uygulamalar için uygun kablo ve montaj aparatları mevcuttur.

Ayrı ekran biriminin gerekmediği uygulamalarda, her iki ürünün de aynı işlevleri yapan tek birimli modelleri kullanılabilir.

Banner Engineering, dünyanın önde gelen görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algılayıcılar, indikatör ışıkları, makine emniyet sistemleri, hassas ölçme ve denetleme sistemlerinin yanı sıra kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.

Fotoğraf Başlıkları:
(Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.)

A. Banner Engineering’den iVu TG imaj sensörü ve iVu BCR barkod okuyucunun yeni ayrı ekran birimli versiyonları, sensörlerin erişilmesi zor yerlere yerleştirilmesi gerektiğinde elverişli kurulum ve izleme olanağı sağlar.

B. iVu BCR barkod sensörü (1) tehlikeli bir alandayken, ayrı ekran birimi (2) diğer kumandaların yanına emniyetli bir şekilde yerleştirilebilir.
C. iVu TG Ayrı Ekranlı Sensör, top ızgara dizisinde (BGA) gerekli tüm lehim toplarının bulunduğunu ve yabancı maddelerin bulunmadığını teyit ederek entegre devre üretiminde kalite kontrol işlemlerini destekliyor.

D. iVu TG Ayrı Ekranlı Sensörün Eşleştirme Denetim işlevi, elektronik parçaların montaj için doğru yönde olduklarını ve eğilmiş veya eksik konektör içermedikleri tespit ediyor.

E. Banner Engineering’in iVu TG Ayrı Ekranlı Sensörü, ambalajlamada tüketici ürünlerinin doğru yönde olmasını garantiliyor.

F. iVu TG Ayrı Ekranlı Sensör, titreşimli besleme cihazından çıkan parçaların bir sonraki montaj işlemi için doğru hizada olduklarını teyit ediyor.

G. Remote display of new iVu Series TG image sensor from Banner Engineering controls several sensor units in hard-to-reach locations.


Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz. Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz.. Teşekkürler!

Ürün satış soruları için irtibat bilgileri:
Avrupa Kurumsal Ofisi

Banner Engineering Belgium BVBA
Peter Mertens dikkatine
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80
Faks : + 32 (0) 2 456 07 89
mailbannereurope.com www.bannereurope.com

Türkiye:
Dacel Mühendislik Elektrik Elektronik,
San. Ve Tic. Ltd.
Perpa Elektrokent İş Merkezi
tel: +90 212 210 7646
faks: +90 212 220 5045
www.dacel.com.tr
info@dacel.com.tr