icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Tisková zpráva Banner Engineering

Vydavatel: Vítáme vaši odezvu. Použijte prosím tento formulář, pokud plánujete publikování.

V případě zveřejnění odešlete prosím výstřižek nebo kopii vydání.
Viz adresy a poznámku na konci tiskové zprávy. Děkujeme!

A. B. C. .

Popisky a odkaz na fotografie s vysokým rozlišením jsou na konci zprávy.
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.
Zkopírujte a vložte text uvedený níže.
.
Text je na stránkách www.icmGlobalNews.com k dispozici i v dalších jazycích.

BEZPEČNOSTNÍ BEZDRÁTOVÉ MONITOROVACÍ A OVLÁDACÍ UZLY JSOU CERTIFIKOVÁNY
PO CELÉM SVĚTĚ PRO POUŽITÍ V PROSTŘEDÍ S NEBEZPEČÍM VÝBUCHU
Nové uzly DX99 FlexPower společnosti Banner Engineering jsou k dispozici v kovových
pouzdrech pro plynové a také prašné prostředí

Společnost Banner Engineering uvádí na trh sérii bezpečných uzlů bezdrátové komunikace, certifikovaných po celém světě pro použití ve výbušné nebo prašné atmosféře. Uzly propojují mnoho senzorů a ostatních monitorovacích a ovládacích zařízení a dodávají se s mnoha I/O možnostmi.

Aplikace
Uzly DX99 FlexPower rozšiřují schopnosti bezdrátových řešení SureCross společnosti Banner na rizikové aplikace v řadě průmyslových oblastí včetně těžby uhlí, ropy, plynu a dalších surovin, zpracování obilí, výroby energie, cementu, zpracování kovů, vláken, prachu a plastických hmot.

Vzdálené uzly shromažďují data a/nebo předávají řídící příkazy mezi senzory či jinými zařízeními a mezi centrální bránou. K jedné bráně může být připojeno až 56 uzlů. Tato brána mapuje vstupy ze vzdálených uzlů a rozhraní s PLC nebo HMI přes Modbus RS-485 nebo Ethernet/IP. Jednotlivé brány jsou dostupné v bezpečné konfiguraci a v pouzdrech odolných proti výbuchu.

Uzly jsou konfigurovány s interními bateriemi a mají kovová pouzdra. Jsou certifikovány pro použití v atmosféře obsahující výbušný prach a plyny v následujících třídách: třída I, divize 1, skupiny A, B, C, D; třída II, divize 1, skupiny E, F, G; třída III, divize 1; kategorie 1G, skupina IIC, zóna 0; a prach, kategorie 1D, skupina II, zóna 20.

Referenční příručka, která uvádí všechny certifikace CSA a ATEX podle modelu, definuje prostředí pro použití, a vysvětluje kódy, použité na certifikátech ATEX je k dispozici na odkazu http://info.bannersalesforce.com/xpedio/groups/public/documents/literature/b_3068261.pdf.
DX99 je navržen pro aplikace, kde je kabeláž nepraktická nebo cenově nedostupná. Uzly DX99 a zařízení, které monitorují, jsou napájeny bateriemi. Tato schopnost může odstranit potřebu kabeláže pro přívod elektrické energie, jakož i pro ovládací vedení. To představuje významné snížení nákladů a snadnost instalace v situacích, které pokrývají široké oblasti. Uzly mají hodnocení IP67 a lze je jednoduše konfigurovat pomocí přepínačů DIP.

Pro modely Thermocouple a RTD/PT100 DX99 může být životnost baterie více než 5 let. U digitálních nebo analogových vstupů závisí životnost baterie na druhu senzoru a frekvenci vzorkování.

Pro aplikace, které by spotřebovaly baterii příliš rychle a vyžadují elektrické vedení nebo solární panely jsou standardní bezdrátové produkty DX80 společnosti Banner dostupné v pouzdrech, odolných proti výbuchu.

Společnost Banner Engineering je jedním z předních světových výrobců optických, fotoelektrických a ultrazvukových snímačů, světlovodných sestav, indikátorových světel, systémů ostrahy strojů, systémů přesného měření a kontroly a výrobků pro bezdrátové sítě. Společnost poskytuje místní podporu aplikacím po celém světě.

Popisky fotografií:
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.

A. Vnitřně bezpečný uzel DX99 pro bezdrátovou komunikaci společnosti Banner Engineering je certifikován pro použití ve výbušných a prašných atmosférách.
B. Bezdrátová brána SureCross ve výbuchu odolném pouzdru pro použití v nebezpečných oblastech.
C. Bezdrátový uzel DX99 pro prašné prostředí zajišťuje bezpečné monitorování obilí v silu.

Poznámka pro vydavatele: Potvrďte prosím, pokud plánujete vydat tuto zprávu prostřednictvím odpovědního formuláře výše nebo pomocí e-mailu. V případě zveřejnění nám prosím zašlete výstřižek nebo vydání: e-mailem na plishman@icmglobalnews.com nebo papírové výtisky poštou na adresu: International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 USA. Děkujeme!

Pro obchodní dotazy o výrobku kontaktujte:
Evropské korporační zastoupení
Banner Engineering Belgium BVBA
K rukám: Peter Mertens
Tel: + 32 (0) 2 456 07 80 Fax : + 32 (0) 2 456 07 89
mail@bannereurope.com www.bannereurope.com

Česká republika:
Turck s.r.o.
Tel. +42-0-495 518 766
Fax: +42-0-495 518 767
Email: turck-cz@turck.com
www.turck.com