icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A. B. C.

D. E. F.

.

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.
Diğer dillerdeki metin www.icmGlobalNews.com sitesindedir.

ENDÜSTRİNİN BİRÇOK ALANINDA KULLANILMAK ÜZERE, HASSAS YÜKSEKLİK
& KALINLIK ÖLÇÜMÜ İÇİN LAZER MESAFE ÖLÇÜM SENSÖRLERİ
Banner Engineering’den yeni LH serisi hemen hemen her türlü materyali ölçebilir

Banner Engineering tarafından, çeşitli materyallerin temassız yükseklik veya kalınlık ölçümü için yeni seri “triangulation” lazer mesafe ölçüm sensörlerinin tanıtımı yapılmıştır. Kalite kontrolü için ölçülebilecek materyaller arasında sac levha, tahta, seramik, kağıt, plastik, kauçuk, köpük ve fırın hamuru sayılabilir. Tutarlı olarak doğru sonuçlar veren sensörler, gerek parlak ve koyu renkli, gerekse sert ve yumuşak hedef materyaller için mikron düzeyinde hassaslık sağlar.

Yeni LH Serisi sensörleri, hassas mesafe, ağ kalınlığı ve hizalama ölçümü verir. Uygulamalar arasında, sıcak parçalar, makine işleminden geçen parçalar, yarı iletkenler ve PCB’ler, parlak veya yansıtıcı parçalar ve yumuşak ya da yapışkan parçalar sayılabilir. Seride, 25-35, 60-100 ve 100-200 mm ölçüm aralıklı üç model bulunmaktadır.

Kalınlık, hedefin iki tarafına monte edilip birbirleriyle senkronize olan iki sensör tarafından ölçülür. Çok hatlı deplasman veya kalınlık sensörleri için 32 adede kadar sensör karışık bir ölçüm ağında kolayca birleştirilebilir. Çeşitli montaj mesnetleri ve endüstriyel kablo setleri, sensör ağlarının verimli bir şekilde oluşturulmasına olanak tanır.

Her bir sensörle birlikte gelen özel yazılımın yeni uygulamalar için kurulum ve konfigürasyonu kolaydır. Yazılım, istatistiksel proses kontrolü için veri kaydetme ve izleme olanağı sağlar. Output, simültane 4-20 mA (16 bit D/A) ve RS-485 seri bağlantı aracılığıyladır.

Ölçüm hızları, hedefin renk ve durumuna göre dinamik olarak ayarlanmak üzere kurulabilir ya da sabit örnekleme hızı gerektiren uygulamalar için tek değere kilitlenebilir. Sağlam ve bağımsız gövdeli sensörler, ağır koşullarda kullanım için IP-67 sınıfındadır. Harici kontrolör gerekmez.

Banner Engineering, dünyanın önde gelen görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algılayıcılar, indikatör ışıkları, makine emniyet sistemleri, hassas ölçme ve denetleme sistemlerinin yanı sıra kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.

Fotoğraf Başlıkları:
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.

A. Banner Engineering’den LH Serisi lazer mesafe ölçüm sensörleri, çeşitli hedef materyaller üzerinde temassız, hassas yükseklik ve kalınlık ölçümleri yapıyor.
B. Taşıt lastikleri gibi ışığı soğuran yüzeyler, Banner Engineering LH Lazer Sensörleri tarafından doğru olarak ölçülebilir.
C. LH Lazer Sensörü ile sağlanan hassas mesafe izlemesi sayesinde lavaş hamurunun muntazam kalınlığı güvenceye alınıyor.
D. Makine işlemlerinin doğruluğu ve tutarlılığı, Banner Engineering LH Lazer Sensörleri tarafından sağlanan hassas yükseklik ölçümleri ile izleniyor.
E. Metal bandın üstünde ve altında bulunan ve kendiliğinden senkronize olan LH Lazer Sensörleri, kaynaklar için kalite kontrolü sağlıyor.
F. Tekerlek jantlarının bütün boyutlarının doğruluğu, LH Lazer Sensörlerinin sağladığı kalite denetimleri sayesinde güvenceye alınıyor.

Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz. Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz. Teşekkürler!

Ürün satış soruları için irtibat bilgileri:
Turck Banner Consulting Office

Attention of Mr. Kagan Abidin
Inonu mah. Kayisdagi c. Yesil Konak Evleri
No: 178, A Blok D:4
34755 Kadikoy / Istanbul
Phone: +90 (0) 216/572 21 77
www.turckbanner.com/tr