icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Tisková zpráva Wilden Pump and Engineering Co.,
člen skupiny Pump Solution společnosti Dover Corporation

Vydavatel: Vítáme vaši odezvu. Použijte prosím tento formulář, pokud plánujete publikování.

V případě zveřejnění odešlete prosím výstřižek nebo kopii vydání.
Viz adresy a poznámku na konci tiskové zprávy. Děkujeme!

A. B. C. .

Popisky a odkaz na fotografie s vysokým rozlišením jsou na konci zprávy.
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.
Zkopírujte a vložte text uvedený níže.
.
Text je na stránkách www.icmGlobalNews.com k dispozici i v dalších jazycích.

Větší účinnost pro čerpadla Wilden Advanced Series:
ONLINE SIMULÁTOR URČUJE OPTIMÁLNÍ NASTAVENÍ PŘÍVODU VZDUCHU;
CELOZDVIHOVÉ POLYTETRAFLUORETYLENOVÉ MEMBRÁNY (Teflon) ZVYŠUJÍ VÝKON ČERPADLA

Společnost Wilden Pump and Engineering Co. uvádí na trh dva produkty, které přinášejí větší účinnost do řady Advanced Series vzduchem poháněných čerpadel s dvojitou membránou.

Aplikace zahrnují:
• Chemická výroba
• Ropa a plyn
• Stavebnictví
• Energie
• Těžba nerostných surovin
• Malování a nástřiky
• Pokovování a povrchové úpravy
• Celulóza a papír
• Potravinářství a farmacie
• Polovodiče
• Voda a odpadní vody

Online kalkulátor účinnosti průtoku
PX Simulátor je zdarma nástroj online, který umožňuje obsluze snadno určit optimální balanci průtoku a účinnosti pro jakoukoli aplikaci. Použitím parametrů vstupu, hlavy a průtoku aplikace plus modelu čerpadla, simulátor rychle vypočítá tlak vzduchu na vstupu a nastavení systému řízení účinnosti (Efficiency Management System - EMS), které přinesou největší účinnost. Obsluha pouhým otočením ovladače systému distribuce vzduchu čerpadla Pro-Flo X na toto nastavení dosáhne nejnižší spotřeby energie.

Online simulátor ušetří čas obsluze eliminováním řady manuálních výpočtů, které byly dříve potřeba pro dosažení nejlepších výsledků systému distribuce vzduchu.

Systém řízení účinnosti Pro-Flo X (Efficiency Management System - EMS), který byl nedávno v USA patentován, má integrovaný kontrolní ovladač pro volbu bodu efektivnosti a průtokové rychlosti, které nejlépe vyhovuje dané aplikaci. Kromě snížení provozních nákladů to přináší i prodloužení životnosti čerpadla a snížení požadavků na údržbu.

Pro-Flo X je dostupný u čerpadel řady Advanced Series a pro modernizaci.

Celozdvihové PTFE membrány pro vyšší litráž
Nové celozdvihové PTFE (Teflon) membrány jsou nyní k dispozici pro vzduchem poháněná dvoumembránová čerpadla řady Advanced Series společnosti Wilden. Celozdvihové membrány mají větší průtokové rychlosti a vyšší efektivnost než membrány s redukovaným zdvihem, protože umožňují zvýšený objem čerpané tekutiny na zdvih.

Protože používají stejnou kombinaci hřídele a pístu jako standardní gumové a membrány z plastických elastomerů (TPE), mohou být snadno namontovány do existujících čerpadel bez potřeby dalších součástek. Nové celozdvihové PTFE membrány jsou dostupné pro 1, 1,5, 2 a 3palcová čerpadla společnosti Wilden.

Společnost Wilden Pump and Engineering Co. (www.pumpsg.com) je vedoucí světovou společností v designu a výrobě vzduchem poháněných dvoumembránových čerpadel a je členem skupiny Pump Solutions Group (PSG) společnosti Dover Corporation. Společnost založil Jim Wilden, vynálezce vzduchem poháněného dvoumembránového čerpadla.

Wilden, Pump Solutions Group, PSG, Advanced Series, EMS a ProFlo X jsou ochranné známky společnosti Dover Corporation.

Popisky fotografií:
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.

A. PX Simulátor je zdarma nástroj online, který rychle vypočítá nastavení pro nejefektivnější provoz čerpadel Wilden řady Advanced Series.
B. Systém řízení účinnosti Pro-Flo X umožňuje obsluze nastavit optimální efektivnost a hodnotu průtoku jediným ovladačem čerpadla Wilden Advanced Series.
C. Nová celozdvihová membrána PTFE (napravo) poskytuje větší průtokové rychlosti a vyšší efektivnost než standardní gumové a TPE membrány.

Poznámka pro vydavatele: Potvrďte prosím, pokud plánujete vydat tuto zprávu prostřednictvím odpovědního formuláře výše nebo pomocí e-mailu. V případě zveřejnění nám prosím zašlete výstřižek nebo vydání: e-mailem na plishman@icmglobalnews.com nebo papírové výtisky poštou na adresu: International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 USA.. Děkujeme!

Kontakty na prodej výrobků:
Česká republika a Polsko

Rainer Wulf – Ředitel prodeje PSG - EMEA
Tel: +49 21 03 41 88 22
E-mail: rainer.wulf@pumpsg.com
www.pumpsg.com