icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A. B. C. D. E.

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.
Diğer dillerdeki metin www.icmGlobalNews.com sitesindedir.

ALGILAMASI ZOR SİYAH VEYA PARLAK HEDEFLER ÜZERİNDEKİ 1 MM’LİK MESAFE DEĞİŞİKLİKLERİNİ GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ALGILAYAN LAZER SENSÖR
Banner Engineering’den kurulumu ve izlemeyi kolaylaştıran,
her yönden görülebilen açılı ekrana sahip Yeni Q4X

Banner Engineering (www.bannerengineering.com) tarafından, 25 ila 300mm menzile sahip olan ve en zor uygulamaları çözmek için üretilen paslanmaz çelik gövdeye sahip çok yönlü lazer sensör Q4X’in lansmanı yapılmıştır.

Uygulamalar:

 • Otomotiv
 • Lastik/kauçuk
 • Malzeme Taşıma
 • Paketleme ve Ambalaj
 • Kalite Kontrol
 • Otomasyon
 • Ağaç İşleme
 • Metal İşleme
 • İlaç
 • Tıbbi cihazlar
 • Plastik
 • Matbaa
 • Robot Teknolojisi
 • Gıda İşleme
 • Beyaz Eşya Üretimi

Yeni Q4X, siyah arka plan üzerindeki siyah nesneler veya yansıtıcı maddeler gibi zor hedefler üzerindeki 1 mm’ye kadar küçük mesafe değişikliklerini güvenilir bir şekilde algılar. Güçlü teknolojik altyapısı sayesinde algılama, sayma ya da konum tespiti gibi uygulamalarda kusursuz şekilde görev yapar.

Sensörün çok yönlülüğü sayesinde makine imalatçıları veya son kullanıcılar, farklı sensör türleri içeren stoklarını azaltabilirler. Aynı ürün üzerinde seçilebilen arkafon veya önfon bastırmalı çalışma modları ile birbirinden tamamen farklı uygulamalar dahi aynı sensörle kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Kapsamlı menüler içinde gezinmek kolaydır.

Kullanımı kolay butonlar içeren açılı, dört haneli LED ekran, kurulum ve kullanım sırasında büyük kolaylık sağlar. Sensörün dijital çıkış vermesi durumunda yanan parlak LED sayesinde kullanıcılar sensörün durumunu kolaylıkla tespit edebilirler. Bipolar (PNP ve NPN) çıkışlar, sensörün PLC veya diğer kontrol üniteleriyle kolay şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Paslanmaz çelik gövdesi IP67, IP68, IP69K sınıfında olup Ecolab onaylıdır. Sağlam yapısı, darbelere, titreşime, sıkışmalara ve korozif maddelerle yıkanmaya karşı dayanıklıdır.

Banner Engineering; dünyanın önde gelen, görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik algılayıcılar, makine emniyet sistemleri, ölçme ve denetleme sistemlerinin yanı sıra kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.

Fotoğraf Başlıkları:
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
A. Çok yönlü Q4X Lazer Sensör, birçok sektördeki mesafe bazlı zor uygulamalar için tasarlanmıştır.
B-C. Q4X sensör, kapı panel montajı ve conta algılaması gibi zor uygulamalarda siyak arka planlar üzerindeki siyah nesneleri güvenilir bir şekilde saptar.
D. Yansıtıcı ambalajlar Banner Engineering’in yeni Q4X Lazer Sensör tarafından doğru şekilde sayılır.
E. Q4X Q4X Lazer Sensör ilaç kapaklarının yönünü doğrular.

Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz.  Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz.  Teşekkürler!

Ürün Satış İrtibat Bilgileri:
Banner Engineering Türkiye

Tel: +90 216 688 82 82      
Faks: +90 216 688 81 81   
www.bannerengineering.com.tr
turkey@bannerengineering.com.tr