icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Basın Bildirisi Banner Engineering

Yazı İşleri Müdürüne: Vereceğiniz geri bildirim bizim için değerlidir.
Yayınlamayı düşünüyorsanız lütfen bu formu kullanarak teyit ediniz.


Yayınlarsanız lütfen kupürü ya da yayını bize gönderiniz. Adresler bildirinin sonundadır.
Teşekkür ederiz!

A B C D

Fotoğraf başlıkları ve yüksek çözünürlüklü link bildirinin sonundadır.
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız.
Aşağıdaki metni kopyalayıp yapıştırınız.
Diğer dillerdeki metin www.icmGlobalNews.com sitesindedir.

BANNER ENGINEERING; MAKİNA EMNİYETİ ÜRÜN GRUBUNU GELİȘMİȘ ÖZELLİKLERİYLE KULLANIMI KOLAY, SAĞLAM EMNİYET IȘIK BARİYERİ EZ-SCREEN LS İLE GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR
Yeni EZ-SCREEN LS, IEC IP65/IP67 koruma sınıfına sahiptir ve metal üst ve alt kapaklarıyla sağlamlığı ön planda tutmaktadır

Banner Engineering (www.BannerEngineering.com.tr) tarafından, çeşitli üretim ve ambalajlama uygulamalarında kullanım kolaylığı ve uzun ömür sağlamak üzere tasarlanmış sağlam emniyet ışık bariyerinin tanıtımı yapılmıştır.

Uygulamalar:

 • Otomatik üretim
 • Robotlu çalışma hücreleri
 • Kalıplı ve tahrikli presler
 • Paketleme ve Ambalaj
 • Montaj
 • Yalın üretim
 • Metal İşleme
 • Plastik
 • Yiyecek/Bira/Şişeleme
 • Otomotiv
 • Havacılık
 • Beyaz eşyalar
 • Elektronik
 • Güvenlik
 • İlaç

Yeni EZ-SCREEN LS emniyet ışık bariyeri, tahrikli pres ve metal şekillendirme işlemleri gibi zor koşullara dayanabilecek kalın alüminyum gövde ve metal uç kapaklarına sahiptir. Sistemin sade ve kullanımı kolay tasarımı yüksek değer sunan özellikleri vurgularken, montajı karmaşık hale getirebilecek veya bakım gerekliliklerini artırabilecek diğer özellikler bu seride kullanılmamıştır.

Çift renkli hizalama indikatörleri, basit kurulum, kolay sorun giderme ve elverişli montaj olanağı sağlar. EZ-SCREEN LS emniyet ışık bariyerlerinin ölü bölgesiz uçtan uca kontrol sağlayan tasarımı, makine çalışma yüzeylerinin üstüne ve kademeli bölümler arasına monte edildiğinde algılama boşluklarını ortadan kaldırır. Ek kullanım kolaylığı açısından, bu sistemin yapılandırma işlemleri için bilgisayar yazılımı, dip-switch veya diğer cihazlar gerekmez.

Çeşitli uygulamalara uyum sağlamak için EZ-Screen LS; 14 mm, 23 mm ve 40 mm olmak üzere üç farklı çözünürlüğe sahip olup tüm çözünürlüklerde 12 metreye kadar menzilde çalışabilir. Sensör uzunlukları, 70 mm’lik adımlarla 280 mm ile 1820 mm arasındadır. Kaskad bağlanabilir modellerde kullanıcılar herhangi bir uzunlukta, herhangi bir çözünürlükte ve herhangi bir ışın adedinde dört adede kadar sistemi birleştirebilirler.

Çift tarama teknolojisi, en zorlu koşullarda güvenilir performans için EMI, RFI, ortam ışığı, kaynak parıltısı ve stroboskop ışığında etkilenmez. EZ-Screen LS, aralarında IEC61496-1/-2 uyarınca Tip 4, EN/ISO 13849-1 uyarınca Kategori 4 PLe ve IEC 61508/IEC 62061 uyarınca SIL3/SILCL3’ün de bulunduğu dünya genelindeki en sıkı güvenlik standartlarıyla uyumludur.

Banner Engineering; dünyanın önde gelen, görüntü işleme sensörü, fotoelektrik ve ultrasonik sensör, fiber optik sensörler, makine emniyet sistemleri, ölçme ve denetleme sistemlerinin yanı sıra kablosuz ağ ürünleri üreticilerinden biridir. Şirket, tüm dünyada yerel uygulama desteği sağlamaktadır.

Fotoğraf Başlıkları:
Yüksek çözünürlüklü dosyayı indirmek için görüntüyü tıklatınız

 1. Sağlam EZ-SCREEN LS güvenlik ışığı perdesi, algılama boşluklarını ortadan kaldıran uçtan uca duyarlılık temin ediyor.
 2. Kademeli “cumba penceresi” konfigürasyonu, EZ-SCREEN LS sisteminin üç taraf için aynasız koruma sağlamasına olanak tanır.
 3. Çift perde yapısı, yalın üretim konfigürasyonunda birkaç makineyi korur.
 4. Kolay görülebilir durum göstergesi, kademeli güvenlik ışığı perdelerine eklenebilir.


Yazı İşleri Müdürüne: Bu bildiriyi yayınlamayı düşünüyorsanız, lütfen yukarıdaki geri bildirim formunu kullanarak ya da e-posta ile teyit ediniz.  Yayınladığınız takdirde yayını veya kupürünü lütfen eposta ile plishman@icmglobalnews.com adresine ya da matbu kopyaları International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 ABD adresine gönderiniz.  Teşekkürler!

Ürün Satış İrtibat Bilgileri:
EMEA:
Banner Engineering EMEA
Anne Lambermont
Tel.: + 32 (0) 2 456 07 80
Fax : + 32 (0) 2 456 07 89
mail@bannerengineering.com
www.bannerengineering.com/eu

Türkiye:
Banner Engineering Türkiye
Kağan Abidin
kabidin@bannerengineering.com.tr
tel: +90 216 688 8282      
Faks: +90 216 688 8181   
www.bannerengineering.com.tr
turkey@bannerengineering.com.tr

Dünya Genelinde Banner Distribütörleri:
http://www.bannerengineering.com/en-US/about/worldwide-locations