icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Tisková zpráva AMETEK Lloyd Instruments

Vydavatel: Vítáme vaši odezvu. Použijte prosím tento formulář, pokud plánujete publikování.

V případě zveřejnění odešlete prosím výstřižek nebo kopii vydání.
Viz adresy a poznámku na konci tiskové zprávy. Děkujeme!

AB C D

Popisky a odkaz na fotografie s vysokým rozlišením jsou na konci zprávy.
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.
Zkopírujte a vložte text uvedený níže.
.
Text je na stránkách www.icmGlobalNews.com k dispozici i v dalších jazycích.

MATERIÁLOVÉ TESTERY S DVOUSLOUPCOVÝM, FLEXIBILNÍM DESIGNEM
A KOMPLEXNÍM SOFTWAREM PRO ŠIROKOU ŠKÁLU APLIKACÍ

AMETEK Lloyd Instruments uvádí řadu LD PRO
vysoce přesné testování od 5 do 100kN

Společnost AMETEK Lloyd Instruments (www.ametektest.com) představila řadu univerzálních testovacích strojů, které kombinují flexibilitu, vysoký výkon a komplexní analytický software pro použití v široké škále současných i budoucích aplikací.

Aplikace:

  • Zajištění kvality
  • Kov
  • Automobilové díly
  • Letecký a kosmický průmysl
  • Plasty
  • Guma
  • Dřevo
  • Obalový materiál
  • Konstrukční materiály

Nová řada dvousloupcových materiálových testerů LD obsahuje pět modelů s kapacitou od 5 do 100kN. Všechny jsou určeny pro rutinní, automatizované a sofistikované vícestupňové testování v oblasti řízení kvality.

FLEXIBILITA
Všechny testovací stroje řady LD disponují mimořádně velkým pracovním prostorem o šířce 452 mm (17,8 palce), rozsahem pojezdu ramene až 1070 mm (42 palců), rozšiřitelným na 1669 mm (65,7 palce) a širokým rozsahem rychlosti. Stroje LD mohu být namontovány také nad kompresní klece pro velké vzorky nebo testování kompletních sestav. Díky snadné výměně čelistí a upínacích prvků je se stroji řady LD snadné rychle splnit všechny úlohy bez ohledu na odvětví, materiál nebo typ testu.

VYSOKÝ VÝKON
Série LD nabízí moderní elektrický design s moderním střídavým pohonem a precizními kuličkovými šrouby, které zajišťují vyšší rychlost a přesnost posuvu. Rám s vysokou tuhostí pomáhá předcházet deformaci rámu a příčníku během testu, zatímco použití plochých silových snímačů zlepšuje přesnost na příčné ose a zvětšuje pracovní prostor pod příčníkem.

KOMPLEXNÍ SOFTWARE
Všechny stroje řady LD jsou dodávány s analytickým softwarem NEXYGENPlus, který obsahuje rozsáhlou knihovnu předprogramovaných testovacích sestav. Díky této rozsáhlé knihovně šablon již není potřeba kupovat žádný další software. Rozhraní pro konfiguraci testů prování uživatele kompletním nastavením testu. Výsledky testů lze automaticky exportovat přímo do aplikace Microsoft® Word nebo Excel pomocí uživatelsky definovaných firemních šablon nebo předdefinovaných šablon pro analýzu a reportování.

Lloyd Instruments je značka společnosti AMETEK Sensors, Test & Calibration, která je součástí AMETEK, Inc., předního světového výrobce elektronických přístrojů a elektromechanických zařízení.

Popisky fotografií:
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.

A. Nové univerzální zkušební stroje řady LD firmy AMETEK Lloyd Instruments zpracovávají rutinní, automatizované a komplexní testy řízení kvality.

B. Tříbodový test přetržení určuje pevnost dřeva (viz obrázek) a mnoho dalších materiálů.

C. Činkový test vyhodnocuje vlastnosti tahu plastických hmot.

D. Kompresní test zajišťuje, že obalové materiály splňují specifikace.

Poznámka pro vydavatele: Potvrďte prosím, pokud plánujete vydat tuto zprávu prostřednictvím odpovědního formuláře výše nebo pomocí e-mailu.  V případě zveřejnění nám prosím zašlete výstřižek nebo vydání: e-mailem na plishman@icmglobalnews.com nebo papírové výtisky poštou na adresu: International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 USA.  Děkujeme!

Kontakt na prodej produktů:
Evropa
Richard Taylor
AMETEK (GB) Ltd.
Telefon: +44 (0) 1243 833 370
E-mail: test.sales@ametek.com