icmGlobalNews A Press Release from International Communications & Marketing - ICM

Tisková zpráva AMETEK Sensors, Test & Calibration

Vydavatel: Vítáme vaši odezvu. Použijte prosím tento formulář, pokud plánujete publikování.

V případě zveřejnění odešlete prosím výstřižek nebo kopii vydání.
Viz adresy a poznámku na konci tiskové zprávy. Děkujeme!

A B

Popisky a odkaz na fotografie s vysokým rozlišením jsou na konci zprávy.
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.
Zkopírujte a vložte text uvedený níže.
.
Text je na stránkách www.icmGlobalNews.com k dispozici i v dalších jazycích.

RUČNÍ TLAKOVÝ KALIBRÁTOR PRO
OLEJ A PLYN, OVĚŘENÍ OVLÁDÁNÍ

Jiskrově bezpečný HPC50 od AMETEK STC zajišťuje
laboratorní přesnost v univerzálním přístroji

AMETEK Sensors, Test and Calibration (STC) představuje jiskrově bezpečný ruční tlakový kalibrátor HPC50 s vysokou přesností a snadným použitím pro aplikace pro řízení procesů v ropném a plynárenském průmyslu. Nový tlakový kalibrátor je součástí řady tlakových produktů značky Crystal.

Použití:

 • Ropa a plyn
 • Výroba elektřiny
 • Potraviny a nápoje
 • Plasty
 • Zpracovatelský průmysl
 • Chemický průmysl
 • Petrochemický průmysl
 • Farmaceutický průmysl
 • Průmyslová bezpečnost
 • Zajištění kvality

Kalibrátor nabízí přesnost testeru, spolu s uživatelsky přívětivými funkcemi pro zajištění laboratorní přesnosti na místě použitelném přístroji. Univerzální HPC50 kalibruje tlak z vakua na 15 000 psi/1000 bar s přesností až 0,035% čtení. Je ideální pro aplikace pro řízení procesů, jako je ověření nebo kalibrace tlakoměrů, převodníků, převodníků, tlakových spínačů a pojistných ventilů.

Jednotky jsou k dispozici v jedno- a dvou tlakových modelech a uživatelé mohou vybavit každý jeden nebo dva nové, jiskrově bezpečné externí moduly:

 • Tlakové moduly APMi poskytují flexibilitu pro čtení až čtyř vstupů tlaku pomocí jediného zařízení.
 • Teplotní moduly ATMi umožňují uživatelům odečítat tlak pomocí instalovaných modulů a zároveň odečítat jak statické, tak i okolní teploty.

Běžné aplikace zahrnují údržbu a řešení problémů měřidel, spínačů, vysílačů, převodníků, ventilů, plynoměrů, počítačů s průtokem, čerpadel a filtrů. HPC50 může také nahradit tester s váhou.

AMETEK STC je předním výrobcem kalibračních přístrojů pro teplotní, tlakové a procesní signály. Více informací o celé řadě kalibračních produktů JOFRA a Crystal Engineering naleznete na webových stránkách www.ametekcalibration.com.

AMETEK STC je divizí společnosti AMETEK, Inc., předního světového výrobce elektronických přístrojů a elektromechanických zařízení s ročním obratem přibližně 5 miliard USD.
 
Popisky fotografií:
Klepněte na obrázek pro stažení snímku s vysokým rozlišením.

A. Vnitřně bezpečný ruční kalibrátor tlaku HPC50 společnosti AMETEK Sensors, Test & Calibration, zajišťuje laboratorní přesnost na místně použitelném přístroji.

 

B. Nový ruční kalibrátor tlaku HPC50 je ideální pro řízení procesů, údržbu a řešení problémů v ropném, těžařském a dalších průmyslových odvětvích.

Poznámka pro vydavatele: Potvrďte prosím, pokud plánujete vydat tuto zprávu prostřednictvím odpovědního formuláře výše nebo pomocí e-mailu.  V případě zveřejnění nám prosím zašlete výstřižek nebo vydání: e-mailem na plishman@icmglobalnews.com nebo papírové výtisky poštou na adresu: International Communications & Marketing, PO Box 185, Stone Ridge, NY 12484 USA. Děkujeme!

Kontakt na prodej výrobků:


Česká republika

Petr Moravec

pmoravec@dex.cz